O nas

Nie ma dla nas zbyt łatwych lub zbyt trudnych projektów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać jego wymaganiom.

Czym się zajmujemy

Okna

Drewniane, PCV

Drzwi i bramy

Dla domu oraz dla przedsiębiorstw

Parapety, rolety i zadaszenia

Znajdziemy asortyment dla każdego

O Expose

Nie ma dla nas zbyt łatwych lub zbyt trudnych projektów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać jego wymaganiom. W każdej naszej realizacji korzystamy z produktów topowych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że klient będzie usatysfakcjonowany a nasze produkty posłużą mu przez lata.

9

O nas

Firma Expose powstała w 1996 roku. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej. W początkowej fazie rozwoju nasza oferta była skierowana głównie na rynek lokalny, jednak z biegiem czasu firma pozyskała wiele kontrahentów i zleceń z terenów Czech i Niemiec.
9

Oferta

W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres stolarki okiennej PCV, ALU oraz drewnianej, drzwi wejściowe i wewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, systemy zasłonowe i markizy

9

Nowoczesne podejście

Tym, co nas wyróżnia jest ciągły rozwój, dostosowany do zmian zachodzących na rynku oraz oferta dopasowana do oczekiwań naszych klientów.

Lat na rynku

Zakończonych realizacji

Tym, co nas wyróżnia jest ciągły rozwój, dostosowany do zmian zachodzących na rynku oraz oferta dopasowana do oczekiwań naszych klientów. 

Kontakt

6 + 11 =

ul. Bracka 2, 59-800 Lubań

+48 602 219 879

info@expose24.pl